Lodger Wrapper Fleece VÝPRODEJ


Zavinovačka a měkká deka v jednom.
Výrobce: Lodger

 

Fleecový Wrapper: kvalita, která nezklame

Zavinovačka Wrapper je jedním z nejznámějších produktů nizozemské firmy Lodger. Lodger vyrábí závinky Wrapper už od počátku své existence, tedy deset let. Zavinovačka Wrapper si mezi ostatními produkty pro děti vydobyla pevné místo a označení "Wrapper" je mezi rodiči opravdu notoricky známé. Poznejte i Vy přednosti Wrapperu, úžasné zavinovačky a deky na hraní v jednom!

Wrapper se hodí pro novorozence

  • fleecový Wrapper je vhodný od prvních dnů po narození
  • miminko do Wrapperu pevně zavinete ve čtyřech jednoduchých krocích
  • jako zavinovačka Wrapper vydrží dětem do 1 roku věku
  • jako podložku na hraní Wrapper využijete i pro tříleté děti

Měkká hrací podložka...

Fleecový Wrapper Vašemu dítěti zpříjemní první roky života. Po rozložení se z Wrapperu stává měkoučká podložka na hraní, kterou můžete rozprostřít na pohovku nebo na podlahu. Vaše dítě si bude moct hrát na teplé podložce v jakékoliv místnosti a Vy jej budete mít stále na očích. V chladnějších dnech můžete Wrapper použít také jako deku do postýlky.

...hřejivá zavinovačka

Když se svým miminkem vyrazíte ven, bude Wrapper nepostradatelným doplňkem. Wrapper se skvěle přizpůsobí hlubokému lůžku jakéhokoliv kočárku a dítě zahřeje i v nejchladnějších dnech. Kapuce, kterou můžete vytvořit stažením šňůrek, udrží v teple i hlavičku Vašeho drobečka. Aby šňůrky od kapuce dítě nikde netlačily, můžete je schovat do malých kapsiček na stranách fusaku.

Fleece je pro miminka vynikající

  • závinka z fleecu je hebká a měkká
  • fleecový Wrapper příjemně hřeje
  • v létě fleece výborně saje pot
  • fleecová tkanina nedráždí pokožku

Fleecový Wrapper vyperete v pračce

Wrapper Folklore se snadno udržuje v čistotě a jeho čištění Vám nepřidělá žádné starosti. Můžete jej prát v pračce na 40 °C, ovšem bez použití aviváže, a sušit v sušičce při nízké teplotě. Pokud navíc před praním zapnete všechny suché zipy, nenachytají se na ně nečistoty a nebudete je muset čistit.

Lodger Wrapper Fleece - Sepia
1 099,00 Kč
:
Lodger Wrapper Fleece - Silversreek
1 099,00 Kč
:
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili