Cybex Aton Q 2018 - 0-13 kg


Dětská autosedačka Aton Q zastává maximum bezpečí a inovativní technologie.
Výrobce: Cybex

 

ATON Q
Skupina 0+, 0-13 kg (od narození až do cca 18 měsíců)

BEZPEČNOST se setkává s DESIGNEM

CYBEX se nespokojí pouze s úspěchem fantastických produktů jako je např. mnohonásobně vítězná dětská autosedačka CYBEX Aton 2, která vyhrála testování Stiftung Warentest ve skupině 0+ s a bez ISOFIX základny v červnu 2012 nebo její nástupce CYBEX Aton 3. Místo toho se snažíme nadále vylepšovat zdánlivě perfektní produkty. V kategorii bezpečnosti při nehodě byla dokonce autosedačka CYBEX Aton 2 oceněna jako "VERY GOOD" (velmi dobré). Přesto naši inženýři nadále analyzují a zavádějí nejnovější výzkumy v oblasti dětské bezpečnosti, pro zajištění co nejlepší možné bezpečnosti vašeho dítěte.

Nejnovější člen vítězných dětských autosedaček, CYBEX Aton Q kombinuje vylepšenou bezpečnost a inovativní funkčnost s ikonických designem.

Dětská autosedačka Aton Q zastává maximum bezpečí a inovativní technologie, zastřešené kultovní rodinou CYBEX PLATINUM.

Součinnost důmyslné teleskopické Lineární ochrany při bočním nárazu (L.S.P. System) a výškově nastavitelné opěrky hlavy s integrovaným systémem pásů zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti a pohodlí. Nová funkce, zajišťující co nejplošší úhel mezi hlavou, krkem a hrudníkem, snižuje riziko dýchacích problémů předčasně narozených a velmi malých dětí. XXL sklápěcí sluneční stříška s UVP50+ dokonale chrání proti slunečnímu záření a silnému větru.

Teleskopický L.S.P. System

Nová teleskopická ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) absorbuje sílu bočního nárazu v kombinaci s energii absorbující skořepinou. Novou teleskopickou Lineární ochranu při bočním nárazu lze jednoduše individuálně nastavit. Počáteční síly nárazu jsou přenášeny přes vytažený boční protektor u dveří vozidla do skořepiny autosedačky. Flexibilní materiál a struktura dětské autosedačky poté sílu nárazu absorbuje a odvádí pryč od dítěte.

Automatické nastavení výšky autosedačky
Společně s německými zdravotními specialisty a porodními asistentkami a s ohledem na výsledky mnoha testů, byla vyvinuta nová funkce, která poskytuje nejplošší možný úhel lehu mezi hlavou, krkem a hrudníkem. Je tak sníženo riziko dýchacích problémů. S nastavením opěrky hlavy se automaticky mění úhel sezení a autosedačka tak roste společně s dítětem. S tímto automatickým nastavením poskytuje autosedačka více prostoru a pohodlí také pro větší děti.

Integrovaná XXL sklápěcí sluneční stříška
Pro maximální ochranu dětské pokožky splňuje XXL sklápěcí stříška přísný australský standard UVP50+ pro sluneční ochranu. Integrovaná extra velká sluneční stříška se elegantně schová za barevně laděné stínítko. Lze ji postupně roztáhnout a poskytuje tak dostatek ochrany nejen před sluncem, ale také před větrem a deštěm.
   

8-poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy
S novou 8-poziční výškově nastavitelnou opěrkou hlavy a integrovaným systémem pásů, se délka pásů nastavuje automaticky s nastavením opěrky hlavy. Díky této funkci není potřeba jakékoliv vyvlékání a provlékání pásů s velkým rizikem nesprávného použití.

Barvy a látky
Pokračujeme v tradici módních barev produktů CYBEX a proto i autosedačky PLATINUM přicházejí ve velkém výběru barev a dvou různých látek. Jemná komfortní verze autosedaček Platinum nabízí 10 barevných kombinací.

Kolekce PLUS dostala svůj chrakteristický vzhled s exkluzivní odolnou látkou s keprovým efektem ve vzhledu denim. Tyto dětské autosedačky jsou k dispozici v 5 odlišných barvách.

Funkce:
- nová 8-poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy
- XXL sluneční stříška s UVP50+
- vhodná k tvorbě cestovního systému
- možnost nejploššího úhlu mezi hlavou, krkem a hrudníkem dítěte
- instalace pomocí připojení ISOFIX nebo pomocí bezp. pásu
- vylepšená Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System)

Příslušenství k dokoupení:
- ISOFIX základna, letní potah, zimní fusak, adaptér pro kočárky CYBEX, ISOFIX zavaděče pro Aton Q Base-fix

délka/šířka/výška: 412, 439-511, 561
váha: 5.1 kg

ECE R-44/04, Sk. 0+

Video: https://www.youtube.com/watch?v=8FQJAqzb9LQ

Cybex Aton Q - Graphite Black
3 990,00 Kč
:
Cybex Aton Q - Autumn Gold
3 990,00 Kč
:
Cybex Aton Q - Midnight Blue
3 990,00 Kč
:
Cybex Aton Q - Stardust Black
3 990,00 Kč
:
Cybex Aton Q PLUS - Cashmere Beige
4 590,00 Kč
:
Cybex Aton Q PLUS - Infra Red
4 590,00 Kč
:
Cybex Aton Q PLUS - Manhattan Grey
4 590,00 Kč
:
Cybex Aton Q PLUS - Midnight Blue
4 590,00 Kč
:
Cybex Aton Q PLUS - Mystic Pink
4 590,00 Kč
:
Cybex Aton Q PLUS - Stardust Black
4 590,00 Kč
:
Cybex Aton Q PLUS - Autumn gold
4 590,00 Kč
:
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili