Lodger Bunker Scandinavian


Variabilní pohodlný fusak od narození do tří let, který lze používat celoročně.
Výrobce: Lodger

 

Při používání fusaku Bunker dopřejete Vašemu dítěti dokonalé pohodlí a teplo po celý rok. Fusak je ušit ze hřejivého jemného fleecu, který je prodyšný, skvěle saje pot a nedráždí dětskou pokožku. Tudíž je vhodný i pro alergiky. Fusak se skládá ze dvou vrstev, které lze kombinovat podle ročních období. V zimě, aby bylo Vašemu miminku dokonalé teplo, použijte obě vrstvy. Na jaře a na podzim Vám postačí vnější vrstva. V létě pak můžete používat samotnou vložku, a sice jako příjemnou podložku do kočárku. Další výhodou vnitřní odnímatelné vložky je i snazší údržba celého fusaku, protože často stačí vyprat pouze ji.

Nespornou výhodou Fusaku Bunker je jeho variabilita spojená s dlouhou dobou používání. Lze jej přizpůsobit jak pro ty nejmenší miminka, tak i pro tří leté děti. Dítě do něj pomocí suchých zipů snadno zabalíte. Kolem hlavičky ho můžete stáhnout pomocí šňůrek. Fusak Bunker se skvěle přizpůsobí jak hluboké korbě, tak i sportovnímu kočárku. Fusak má na zadní straně otvory pro 5 bodové bezpečnostní pásy. Ty se dají uzavřít pomocí suchých zipů, aby teplo neunikalo ven.

Budete-li se o fusak správně starat, což znamená prát ho v pračce bez použití aviváže a sušit ideálně rozložený, ve vodorovné poloze na sušáku, zachová si svoji úžasnou měkkost a hebkost. Před praním je vhodné zapnout suché zipy. Předejdete tak jejich znečištění textilními vlákny či vlasy. Při sušení v bubnové sušičce použijte šetrný program.

Lodger Bunker Scandinavian - Greige
2 620,00 Kč
:
Lodger Bunker Scandinavian - Coal
2 620,00 Kč
:
Lodger Bunker Scandinavian - Vase
2 620,00 Kč
:
Lodger Bunker Scandinavian - Plush
2 620,00 Kč
:
Lodger Bunker Scandinavian - Forrest
2 620,00 Kč
:
Lodger Bunker Scandinavian - Sand
2 620,00 Kč
: