Cybex Solution S-Fix 2019


Autosedačka s isofixem pro kategorie 3-12 let, která roste spolus dítětem
Výrobce: Cybex

 

Solution S-Fix

Sk. II/III, 15 - 36 kg, od cca 3 až do 12 let

Přizpůsobuje se potřebám vašeho dítěte

Vyrobeno pro děti: Solution S-fix roste s dítětem ve věku od 3 do 12 let a stejně jako rodiče se postupně přizpůsobuje měnícím se potřebám dítěte. Nejnovější člen úspěšné řady autosedaček Solution vyčnívá díky svým funkcím pro pohodlí a bezpečnost. Naklápěcí opěrka hlavy zabraňuje nebezpečnému přepadávání hlavy dítěte dopředu během spánku a udržuje ji neustále v bezpečné zóně autosedačky. To je důležité především při nárazu z boku, během kterého poskytuje opěrka hlavy a L.S.P systém zvýšenou ochranu dítěte. 12 možností nastavení výšky pouze jednou rukou poskytuje rodičům i rostoucímu dítěti pohodlné cestování ve vozidle.

3 poziční naklápěcí opěrka hlavy

Patentováno, pomáhá předcházet přepadávání hlavy dítěte dopředu během spánku. Optimalizovaná naklápěcí opěrka zabraňuje přepadávání hlavy dítěte dopředu během spánku. Zajišťuje, aby byla hlava neustále v bezpečné zóně autosedačky, která poskytuje nejvyšší možnou ochranu především při nárazu z boku.

Integrovaná lineární ochrana při bočním nárazu

L.S.P. systém, výsuvný na stranách autosedačky. L.S.P. systém autosedačky Solution S-fix zvyšuje bezpečnost při nárazu z boku. V porovnání se stejnou autosedačkou bez vysunutého L.S.P. systému, autosedačka s vysunutou ochranou při bočním nárazu snižuje síly bočního nárazu až o 25 %.

12 poziční výškově nastavitelná opěrky hlavy

Pohodlná ochrana, která roste s dítětem. 12poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy pro dokonalé přizpůsobení a maximální ochranu. Solution S-fix roste s vaším dítětem od 3 do 12 let. 12poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy umožňuje autosedačce růst společně s dítětem a poskytuje tak velice dlouhou použitelnost. Díky nastavitelnosti jednou rukou je ovládání opěrky hlavy pro rodiče snadné a jednoduché.

Ventilační systém

Udržuje pohodlnou tělesnou teplotu. Integrovaný ventilační systém napomáhá udržovat pohodlnou tělesnou teplotu i během horkých dní. Jedním z prvků autosedačky Solution S-fix, zajišťujících pohodlí dítěte, je systém ventilačních kanálků, které vedou skrze opěrku zad a sedák autosedačky a poskytují pohodlnou teplotu při sezení i během horkých dní.

Připojení Isofix

Více bezpečí a stability. Isofix Connect System nabízí vylepšenou bezpečnost, stabilitu a jednoduchou instalaci s jedním cvaknutím. Konektory autosedačky se jednoduše zachytí k Isofix záchytným bodům ve vozidle. Lze je jednoduše složit, díky čemuž je možné autosedačku používat také ve vozidlech, která nejsou vybavena systémem Isofix.

Funkce

  • extra široký a hluboký sedák - poskytuje dítěti pohodlné cestování.
  • naklápěcí opěrka zad - dokonale se přizpůsobí sedadlům ve vozidle.
  • energii absorbující skořepina - flexibilní struktura materiálu absorbuje síly nárazu a chrání dítě.

Technické parametry

  • rozměry: 40,5 x 50 x 61 cm (d x š x v)
  • váha: 6,2 kg
  • látkové potahy lze prát v pračce při 30°C
Cybex Solution S-Fix - Fancy Pink
4 690,00 Kč
:
Cybex Solution S-Fix - Indigo Blue
4 690,00 Kč
:
Cybex Solution S-Fix - Tropical Blue
4 690,00 Kč
:
Cybex Solution S-Fix - Manhattan Grey
4 690,00 Kč
:
Cybex Solution S-Fix - Urban Black
4 690,00 Kč
:
Cybex Solution S-Fix - Premium Black
4 690,00 Kč
:
Cybex Solution S-Fix - Ferrari Racing Red
5 390,00 Kč
:
Cybex Solution S-Fix - Ferrari Victory Black
5 390,00 Kč
: